O nás

Vážení zákazníci,

značka KidDream se od roku 2017 specializuje na výrobu spodního prádla pro děti trpící Enurézou (nočním pomočováním) a pro děti trpící inkontinencí (únik moči).


Antistresové prádlo značky KidDream je určeno pro enuretické a inkontinentní děti ve věku od 4 let.

Pro chlapce vyrábíme ve dvou variantách boxerky:

1. varianta:
boxerky s nepropustnou vložkou, vsazenou do předního dílu, jsou určeny pro chlapce trpící lehkou inkontinencí. Nepropustná vložka všitá do předního dílu moč nepropustí a ta zůstane uvnitř v boxerkách. Vložka je všitá až do nohaviček, které lehce obepínají stehna dítěte, tudíž moč neproteče. Zadní díl je šitý jako klasické boxerky, tím se stávají nenápadnými ale účelnými. Jejich princip spočívá v tom, aby zadržely moč a přitom vypadaly esteticky a nenápadně.

2. varianta:
boxerky s nepropustnou vložkou, vsazenou do předního i zadního dílu, jsou určeny pro chlapce trpící enurézou (nočním pomočováním). Nepropustná vložka moč nepropustí a ta zůstane uvnitř v boxerkách. Přední i zadní díl je opatřen podšívkou ze 100% bavlny, která nedráždí pokožku a je velmi příjemná na tělo.

Pro děvčata vyrábíme legíny nad kolena „Hajánky“, pod zkráceným názvem hajgíny.

Hajgíny jsou podšity nepropustnou vložkou, která moč nasaje a zadrží. Hajgíny jsou opatřeny podšívkou ze 100% bavlny, která nedráždí pokožku a je velmi příjemná na tělo.


Pomočování představuje pro dítě obrovskou zátěž na jeho psychiku. Dítě se stydí před svými spolužáky, své potíže tají a nechce jezdit na tábory, do školy v přírodě, apod. Bojí se, že by se mu tam mohla stát „nehoda“ a ostatní děti by se mu smály. Jde tedy v podstatě o uzavřený kruh, kdy obtíže působí na psychiku.

Léčba nočního pomočování je časově náročná a vyžaduje systematický a trpělivý přístup rodiny i lékařů. Mnohdy nevhodným postojem rodiny, jejími výčitkami, zlobou a tresty se obtíže dále prohlubují a zhoršují. Dítě potřebuje dlouhodobou podporu rodičů, která se mu však ne vždy dostává, protože pomočování je psychicky náročné jak pro dítě, tak pro rodinu. Pro dítě, protože se za něj stydí, pro rodiče, protože je neustálé převlékání lůžkovin značně zatěžuje.

Prádlo značky KidDream jsme nazvali antistresové, neboť skutečně v rodině pomáhá odbourat stres související s pomočováním dítěte. Dítě se zklidní, protože v noci ani ráno situaci nikdo neřeší, prádlo se vypere nebo vymáchá jednodušeji než povlečení celé postele.

Prádlo je vyrobeno z příjemného úpletu s vysokým podílem bavlny, který krásně pruží a je příjemný na tělo.

Když se řekne BAVLNA, každému se vybaví přírodní materiál, který je velmi příjemný na tělo a prádlo z bavlny patří k nejvyhledávanějším vůbec.


Při dodržování níže uvedených pokynů bude prádlo sloužit dlouhodobě k plné spokojenosti vás i vašich dětí.

  • Prát do 40°C
  • Ždímat do 1200 otáček
  • Nežehlit
  • Nesušit v sušičce
  • Nesušit na otopných tělesech