O nás

Vážení zákazníci,

Značka KidDream se specializuje na výrobu spodního prádla pro děti trpící Enurézou (nočním pomočováním) a pro děti trpící inkontinencí (únik moči).


Na podzim 2017 jsme uvedli na trh novinku
ANTISTRESOVÉ BOXERKY
určené k opakovanému používání bez ztráty kvality.

Co jsou to antistresové boxerky?

Antistresové boxerky značky Kiddream jsou určeny pro enuretické a inkontinentní chlapce ve věku od 4 let.

Při vývoji boxerek jsme kladli velký důraz na fyziologii chlapců.
Především kvůli vyspívání a dozrávání pohlavního ústrojí u chlapců je nutné, aby boxerky byly prodyšné, ale zároveň nepropustné. Podstatou boxerek je nepropustná vložka pevně sešitá jako součást uceleného výrobku.


Vyrábíme je ve dvou variantách:

1. varianta:
boxerky s nepropustnou vložkou, vsazenou do předního dílu, jsou určeny pro chlapce trpící lehkou inkontinencí. Nepropustná vložka všitá do předního dílu moč nepropustí a ta zůstane uvnitř v boxerkách. Vložka je všitá až do nohaviček, které lehce obepínají stehna dítěte, tudíž moč neproteče. Zadní díl je šitý jako klasické boxerky, tím se stávají nenápadnými ale účelnými. Jejich princip spočívá v tom, aby zadržely moč a přitom vypadaly esteticky a nenápadně.

2. varianta:
boxerky s nepropustnou vložkou, vsazenou do předního i zadního dílu, jsou určeny pro chlapce trpící enurézou (nočním pomočováním). Nepropustná vložka moč nepropustí a ta zůstane uvnitř v boxerkách. Přední i zadní díl je opatřen podšívkou ze 100% bavlny, která nedráždí pokožku a je velmi příjemná na tělo.

Pod značkou KidDream najdete rovněž velmi oblíbené klasické boxerky. Tyto boxerky mají do celého předního dílu všitou podšívku z jemného úpletu ze 100% bavlny, která nedráždí pokožku a je velmi příjemná na tělo.
Kolekci značky KidDream doplňují jednoduché a velmi oblíbené nátělníky ve stejném barevném provedení jako boxerky.

Pomočování představuje pro dítě obrovskou zátěž na jeho psychiku. Dítě se stydí před svými spolužáky, své potíže tají a nechce jezdit na tábory, do školy v přírodě, apod. Bojí se, že by se mu tam mohla stát „nehoda“ a ostatní děti by se mu smály. Jde tedy v podstatě o uzavřený kruh, kdy obtíže působí na psychiku.

Léčba nočního pomočování je časově náročná a vyžaduje systematický a trpělivý přístup rodiny i lékařů. Mnohdy nevhodným postojem rodiny, jejími výčitkami, zlobou a tresty se obtíže dále prohlubují a zhoršují. Dítě potřebuje dlouhodobou podporu rodičů, která se mu však ne vždy dostává, protože pomočování je psychicky náročné jak pro dítě, tak pro rodinu. Pro dítě, protože se za něj stydí, pro rodiče, protože je neustálé převlékání lůžkovin značně zatěžuje.

Boxerky jsme nazvali antistresové, neboť skutečně v rodině pomáhají odbourat stres související s pomočováním dítěte (primárně nápad vznikl na základě nočního pomočování, ale lze je nosit celodenně).
Dítě se zklidní, protože v noci ani ráno situaci nikdo neřeší, boxerky se vymáchají či vyperou jednodušeji než povlečení celé postele.

Boxerky jsou vyrobeny z příjemného úpletu s vysokým podílem bavlny, který krásně pruží a je příjemný na tělo.

Když se řekne BAVLNA, každému se vybaví přírodní materiál, který je velmi příjemný na tělo a prádlo z bavlny patří k nejvyhledávanějším vůbec.

Bavlna má dobrou pevnost v tahu a v oděru, která se za mokra dokonce asi o 20 % zvyšuje. Proto se používá s výhodou zejména na výrobky, které se musí často prát. Bavlněné prádlo je příjemné na omak, má dobrou izolaci a může sát značné množství vlhkosti. I to je jeden z hlavních důvodů, proč vyrábíme boxerky s vysokým podílem bavlny.


Při dodržování níže uvedených pokynů budou boxerky sloužit dlouhodobě k plné spokojenosti vás i vašich dětí.

  • Prát do 40°C – dnešní úroveň pracích prostředků toto již lehce zvládne, není nutno prát při vyšších teplotách.
  • V žádném případě se nesmí používat sušička – mohlo by dojít k poškození nepropustné vrstvy.
  • Nežehlit
  • Nebělit
  • Nesušit na otopných tělesech