• Pyžamové kalhoty s nepropustnou vložkou barevné traktory na modré
 • Pyžamové kalhoty (noční pomočování)

  Pyžamové kalhoty s nepropustnou vložkou, vsazenou do předního i zadního dílu, jsou určeny pro děti trpící enurézou (nočním pomočováním). Nepropustná vložka všitá do obou dílů moč nepropustí a zůstane uvnitř v pyžamových kalhotách.

  Složení materiálu:
  Vložka: 100% Bavlna; 100% Polyuretan
  Podšívka: 100% Bavlna
  Svrchní díl:: 95% Bavlna; 5% Elastan


  Nesušit v sušičce!

Pyžamové kalhoty vybavené  nepropustnou vložkou jsou vynikajícím pomocníkem pro děti trpící enurézou (nočním pomočováním). 

Pyžamové kalhoty jsou na předním i zadním dílu vybaveny nepropustnou a savou vložkou, která sahá nad kolena.  Svým střihem plně nahrazují pyžamové kalhoty. 

Díky větší  savé vrstvě jsou  vhodným pomocníkem při pomočování dětí u odpoledního spánku v MŠ.

Předpokladem úspěchu při používání našeho prádla je rovněž systematické dodržování enuretického režimu.

výrobků ve velikostech  do 8 let garantujeme zadržení moči maximálně do 150ml.

výrobků ve velikosti do 4 let garantujeme zadržení moči maximálně do 100ml. 

Prádlo zn. KidDream je navrženo tak, že neprosákne. Je opatřeno nepropustnou a savou vrstvou jak na předním, tak i na zadním dílu. Pokud se však dítě pomočí více než garantujeme (například se v noci pomočí vícekrát) a moč prosákne až k lemům nohaviček, případně až k pasu, je možné, že prádlo začne propouštět, protože již větší množství moči nenasaje.

V takovém případě se nejedná o vadu materiálu.

Jako prioritu preferujeme – není promočená postel, lůžkoviny, pyžamo.  Prádlo vydrží opakované praní bez ztráty kvality. 

Prádlo zn. KidDream je pomůckou, která, při striktním dodržování enuretického režimu, pomůže minimalizovat ranní následky enurézy.

Prádlo zn. KidDream v žádném případě nenahrazuje klasické jednorázové plenky, které zadrží více tekutiny (mění tekutinu na gel).

Pyžamové kalhoty s nepropustnou vložkou barevné traktory na modré

 • Kód výrobku: PK008
 • Dostupnost: 11
 • 620 Kč


Dostupné možnosti